Ducati Monster 1000
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Ducati Monster 1000 2005
Motor a pohon
| Výkon motoru | 94 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Posunutí | 992 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1440 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 800 mm |
| Suchá hmotnost | 180 kg |
| Objem palivové nádrže | 14 l |
| Maximální rychlost | 230 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
FAQ Ducati Monster 1000
- Jaká je současná tržní cena Ducati Monster 1000?
- Současná tržní cena Ducati Monster 1000, rok výroby 2005, je 133 850 CZK s průměrně najetými 34 000 km.
- Který je lepší? Ducati Monster 1000 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Ducati Monster 1000?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Ducati Monster 1000.
- Jak je populární Ducati Monster 1000?
- Na trhu je po Ducati Monster 1000 průměrná poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Ducati Monster 1000 Obrázky
Zdroj: 1000PS























